دوشنبه 31 شهريور 1399
آرشیو موضوعی: اطلاعیه ها تعداد اخبار : 0
در سومین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تصویب شد:

حذف اخذ تعهدنامه از سرمایه‌گذاران و كشاورزان گلخانه‌كار

از این پس، سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی هیچ گونه تعهدنامه‌ای از سرمایه‌گذران و کشاورزان کشت گلخانه‌ای نمی‌گیرند.

اعضای کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران معرفی شدند

دبیرخانه کمیسیون‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای اعضای کمیسیون‌های اتاق در دوره نهم را معرفی کرد.

کشتی "گرند فری"، دوم شهریور ماه، بندر بوشهر را به مقصد بندر حمد کشور قطر ترک خواهد کرد

کشتی گرند فری، در تاریخ دوم شهریور ماه بندر بوشهر را به مقصد بندر حمد کشور قطر ترک خواهد کرد.
قابل توجه فعالان اقتصادی استان بوشهر:

ممنوعیت اخذ هر نوع مالیات و عوارض ارزش افزوده توسط شرکتهای کشتیرانی و خدماتی بندری در مناطق ویژه اقتصادی

با عنایت به ردیف 4 مصوبات استانی سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان مورخ 1397/3/10 و صدور بخشنامه شماره 6383/ص 18- مورخ 1397/4/9 توسط سازمان محترم بنادر و دریانوردی، اخذ هر نوع مبلغ تحت عنوان مالیات و عوارض ارزش افزوده توسط شرکتهای کشتیرانی و شرکت خدمات بندری در قبال ارائه خدمات و فعالیت در مناطق ویژه اقتصادی ممنوع بوده و تخلف محرز از مفاد بخشنامه محسوب می گردد.

اعزام هیأت تجاری به مسکو

همزمان با برگزاری نمایشگاه مواد غذایی روسیه از تاریخ 2 لغایت 5 مهر ماه 1398
یکم تیرماه مصادف با روز ملی اصناف

روز اصناف گرامی باد

یکی از بزرگترین نهادهاى مدنى در هر کشورى اصناف هستند، این نهادها توسط خود مردم اداره مى شوند و در وضعیت بازار و قیمت گذارى کالاها نقش بسیار موثرى دارند. از این رو اول تیرماه روز اصناف نامگذارى شده و هرساله در این روز مجامع امور صنفى سراسر کشور، مسوولان اتحادیه ها و مدیران وزارت بازرگانى و … گرد هم مى آیند تا در خصوص مشکلات اصناف به تبادل نظر بپردازند.
اطلاعیه

قابل توجه صاحبان کالاهای ترخیص نشده

به اطلاع آن دسته از صاحبان محترم کالاهای انبار شده در محوطه «اداره بندر» بوشهر که کالاهای آنها قابلیت ثبت سفارش و انجام تشریفات گمرکی و نهایتاً ترخیص را ندارند، می‌رساند: با مراجعه به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر و...

اصلاحیه تعرفه نرخ تخلیه و بارگیری در سال 1398

در اولین نشست کمیسیون بازرگانی، گمرک و حمل و نقل اتاق بازرگانی بندر بوشهر، تعرفه تخلیه و بارگیری در انبارها برای سال 1398 مشخص شد.

اسامی اعضای هیات رئیسه اتاق‌های سراسر کشور اعلام شد

پس از برگزاری نخستین نشست هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در سراسر کشور، اعضای هیات رئیسه اتاق‌ها برای 4 سال آینده انتخاب شدند.

اطلاعیه بیمه تکمیلی اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر در نظر دارد طرح بیمه تکمیلی درمان ویژه بازرگانان و اعضای زیرمجموعه خود را برای دهمین سال پیاپی اجرا نماید. جزییات بیمه تکمیلی را در اطلاعیه و فرم‌های پیوست بخوانید:
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست...

درخواست از مردم و خیرین برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل در استان‌های گلستان و مازندران

در پی وقوع سیل در استان‌های گلستان و مازندران و لزوم یاری هموطنان شریف، به اطلاع می‌رساند اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر شماره حسابی را برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیرین اختصاص داده است.
سال 1398؛ سال «رونق تولید»

برنامه کشیک اتاق بازرگانی بندر بوشهر در ایام نوروز 1398

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر به منظور ارائه خدمات به صادرکنندگان و تاجران عزیز، در ایام نوروز سال 1398همچنان فعال خواهد بود.
برو به صفحه »