چهارشنبه 5 تير 1398
آرشیو موضوعی: اطلاعیه ها تعداد اخبار : 0
اطلاعیه

قابل توجه صاحبان کالاهای ترخیص نشده

به اطلاع آن دسته از صاحبان محترم کالاهای انبار شده در محوطه «اداره بندر» بوشهر که کالاهای آنها قابلیت ثبت سفارش و انجام تشریفات گمرکی و نهایتاً ترخیص را ندارند، می‌رساند: با مراجعه به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر و...

اصلاحیه تعرفه نرخ تخلیه و بارگیری در سال 1398

در اولین نشست کمیسیون بازرگانی، گمرک و حمل و نقل اتاق بازرگانی بندر بوشهر، تعرفه تخلیه و بارگیری در انبارها برای سال 1398 مشخص شد.

اسامی اعضای هیات رئیسه اتاق‌های سراسر کشور اعلام شد

پس از برگزاری نخستین نشست هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در سراسر کشور، اعضای هیات رئیسه اتاق‌ها برای 4 سال آینده انتخاب شدند.

اطلاعیه بیمه تکمیلی اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر در نظر دارد طرح بیمه تکمیلی درمان ویژه بازرگانان و اعضای زیرمجموعه خود را برای دهمین سال پیاپی اجرا نماید. جزییات بیمه تکمیلی را در اطلاعیه و فرم‌های پیوست بخوانید:
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست...

درخواست از مردم و خیرین برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل در استان‌های گلستان و مازندران

در پی وقوع سیل در استان‌های گلستان و مازندران و لزوم یاری هموطنان شریف، به اطلاع می‌رساند اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر شماره حسابی را برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیرین اختصاص داده است.
سال 1398؛ سال «رونق تولید»

برنامه کشیک اتاق بازرگانی بندر بوشهر در ایام نوروز 1398

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر به منظور ارائه خدمات به صادرکنندگان و تاجران عزیز، در ایام نوروز سال 1398همچنان فعال خواهد بود.

آگهی برگزاری نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر (نوبت اول)

در اجرای مواد 12 و 13 و تبصره 2 ماده 15 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران، انتخابات نهمین دوره هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر از ساعت 8 الی 18 روز شنبه مورخه 11/12/1397 در محل این اتاق برگزار خواهد شد.
برو به صفحه »