شنبه 27 بهمن 1397
برنامه‌ریزی در عرصه فرانفت ضروری است آیت الله صفایی:

برنامه‌ریزی در عرصه فرانفت ضروری است

ایرنا نوشت: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در کشور باید به فرامواد انرژی هیدورکربنی فکر و روی عرصه فرا نفت برنامه ریزی ویژه شود.

انحراف در تعریف مفاهیم، گسیختگی در تصمیم و فرارسیدن موسم «تصمیم سخت» جشنواره‌ای به وسعت نسل‌ها؛ گزارشی از برگزاری جشنواره بین‌المللی تجربیات برتر کارآفرینی در بوشهر

انحراف در تعریف مفاهیم، گسیختگی در تصمیم و فرارسیدن موسم «تصمیم سخت»

بزنگاه‌هایی از تاریخ فرا می‌رسد که چیزی از جنس تحکم یک قاضی، بر فراز یک جغرافیا می‌گردد تا همگان را از آن سوی دیروز تا فراتر از فردا، هم‌بسته و پیوسته برای یک کار فراخوان کند. لحظاتی که در تاریخ نادرند و البته تبلور و تجلی مفهوم «طلوع یک ملت»؛ ملتی در تمامیت خود؛ وارث میراث پیشینیان‌اش، همبسته در نسل‌های زنده‌اش و بنیانگذار میراثی برای فرزندانش!

تقویت صادرات محصولات تولیدی استان بوشهر/ بخشنامه های متعدد و متضاد و نقدهای وارده

تقویت صادرات محصولات تولیدی استان بوشهر/ بخشنامه های متعدد و متضاد و نقدهای وارده

گزدرازی، عنوان کرد: بخشنامه‌های متعدد، متضاد و عطف به ماسبق کردن بخشنامه‌های جدید، افزایش نرخ خدمات بندری، سرگردانی کشتی‌های باری برای خروج از بندر و طولانی بودن پروسه سوخت‌گیری بخشی از مشکلاتی است که استان با آن مواجه است.

آخرین اخبار بوشهر
نسخه شفابخش اقتصاد کشور، بهبود ارتباط با جهان است مرغ بالاتر از 11.500 تومان تخلف است/ انتقاد از ناتوانی بازرسان صنعت و تجارت استان فرماندار دشتستان، معاون استاندار گیلان شد مشق شب حذف نشده/ رونویسی از کتاب، هدفمند شدهاست صنایع استان به ورزش بوشهر کمک کنند قیمت گوشت و مرغ در سربالایی/ صف طولانی بوشهریها مقابل مراکز توزیع+ تصاویر جوابیه تعاونی بندر بوشهر به یک یادداشت انتقادی+ توضیحات خلیج فارس سقوط مرگبار بیلمکانیکی فاضلاب در بوشهر+تصاویر آتش به لنجهای بندر عامری افتاد+عکس روزگار سخت مردان لنجساز قایقرانی تعطیل بوشهر را با 4 میلیون بدهی گرفتم و امروز سوم کشور هستیم جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در بوشهر+تصاویر از مشارکت در طرحهای عام المنفعه تا تسهیلات به مستمری بگیران جوابیه بندر بوشهر به یک یادداشت انتقادی مسیر راهپیمایی و سخنرانهای 22 بهمن در شهرهای استان بوشهر آمار اعتیاد در عسلویه نگران کننده است سهم بوشهریها از درمان تامین اجتماعی نصیب استانهای دیگر میشود! نهمین دوره نکوداشت روز جم متفاوت خواهد بود تحصیل با چاشنی دلهره زیر سقف 750 کلاس درس بوشهر جشنواره تئاتر معلولین خلیج فارس 7 ساله شد+جدول نمایشها

خدمات آنلاین

شورای گفت و گو

کمیسیون ها و تشکل ها

مرکز آموزش

امور بین‌الملل

مرکز داوری

خدمات اتاق

همایش ها و نمایشگاه ها

بخش نامه های جدید

کمیسیون های مشورتی

گالری تصاویر

اتاق در آینه رسانه ها