شورای گفت و گوی بوشهر رتبه ششم کشور را کسب کرد
بوشهر-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این استان رتبه ششم کشور را به خود اختصاص داد.
كدخبر: id-236562
تاريخ: 2019-05-10 17:26:34

شورای گفت وگوی بوشهر رتبه ششم کشور را کسب کرد

بوشهر-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این استان رتبه ششم کشور را به خود اختصاص داد.

خورشید گزدرازی روز پنجشنبه در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر افزود: این افتخار ارزشمند با همراهی بخش های دولتی و خصوصی استان رقم خورده که انتظار می رود با همکاری بیش از پیش در سال جاری رونق هر چه بیشتر فعالیت های بخش خصوصی را رقم بزند.
وی یادآور شد: نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر سال گذشته 10 نشست برگزار کرد که حاصل کار آن 148 مصوبه ملی و استانی بود.
گزدرازی اظهارداشت: از این شمار مصوبه 40 مصوبه شامل 36 مصوبه استانی و چهار مصوبه ملی اجرایی شده و 14 مصوبه نیز در دست پیگیری است.
وی گفت: نزدیک به 80 مصوبه نیز تاکنون اجرایی نشده که انتظار است با همت مدیریت ارشد استان ساز و کار اجرای آنها در سال جاری فراهم شود.
گزدرازی افزود: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام رونق تولید مزین شده می طلبد با کار و تلاش بیشتر زمینه رونق اقتصادی استان بوشهر فراهم شود که این مهم نیازمند عزم همگانی است.
وی یادآور شد: در سال گذشته نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی حضور کمرنگی در نشست های شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر داشتند که با توجه به اهمیت این شورا انتظار است در سال جاری حمایت بیشتری از این شورا صورت گیرد. 
گزدرازی اظهارداشت: سال گذشته از چهار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی تنها نمایندگان شهرستان های دشتی و تنگستان و دشتستان در مجلس شورای اسلامی هر کدام 2 بار در شورای یاد شده شرکت کردند.
وی افزود: در ارتباط با پنجره واحد سرمایه گذاری نیز با توجه به اهمیتی که دارد انتظار می رود روند فعال سازی آن هرچه زودتر اجرایی شود.