سه شنبه 1 مهر 1399
کد خبر : 236522 تاریخ ثبت : 1397/12/9 10:33:02

«اطلاعیه شماره یک هیأت نظارت بر انتخابات اتاق بوشهر»

 

📣«اطلاعیه شماره یک هیات نظارت بر انتخابات اتاق  بوشهر»
🔺هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی بوشهر پس از اطلاع‌رسانی‌های مکرر در مورد شیوه و نحوه انتخابات، تصمیم دارد در فاصله سه روز مانده تا انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به منظور شفاف‌سازی روند برگزاری انتخابات، برطرف کردن هرگونه ابهام و پاسخ به پرسش‌های اعضای محترم، به اطلاع اعضای محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر می‌رساند، انتخابات هیات نمایندگان اتاق بوشهر روز شنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۷ در بازه زمانی قانونی از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ در  محل اتاق بازرگانی بوشهر واقع در چهار راه شیلات ،ابتدای بلوار ریسعلی دلواری برگزار می‌شود. تمام اعضای اتاق بوشهر که واجد شرایط زیر باشند می‌توانند در انتخابات شرکت و به نامزدهای موردنظر خود رأی بدهند:
*کارت بازرگانی یا عضویت در روز انتخابات دارای اعتبار باشد.
*کارت بازرگانی یا عضویت دارای حداقل یک سال سابقه باشد. لازم به ذکر است سابقه کارت عضویت حقیقی باید ۱۸ ماه (یک سال و نیم) باشد.
افراد واجد شرایط باید با در دست داشتن کارت بازرگانی یا کارت عضویت در بازه زمانی مشخص شده قانونی برای رأی‌دهی به محل مورد نظر مراجعه کنند. تاکید می‌شود رأی‌گیری به صورت وکالتی انجام نمی‌شود و صرفاً شخصی که کارت (حقیقی یا حقوقی) به نام او صادر شده می‌تواند در انتخابات رأی بدهد.
توصیه می‌شود رأی‌دهندگان علاوه بر کارت بازرگانی و عضویت، کارت ملی خود را برای مرحله احراز هویت و تایید استعلام همراه داشته باشند.
انتخابات رأس ساعت ۱۸ به پایان می‌رسد مگر این که با نظر انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور، لازم باشد مدت زمان تمدید شود. برابر قانون امکان تایید تا ۳ ساعت پیش‌بینی شده است.
شمارش آرا، پس از پایان رأی‌گیری آغاز شده و نتایج اولیه، پس از اتمام شمارش و تایید انجمن نظارت بر انتخابات اعلام می شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه