سه شنبه 1 مهر 1399
کد خبر : 236526 تاریخ ثبت : 1397/12/12 17:57:43
به مناسبت پایان انتخابات اتاق بوشهر صادر شد؛

پیام تشکر گزدرازی از دست‌اندرکاران انتخابات و فعالان اقتصادی

با پایان یافتن انتخابات اتاق بازرگانی بندر بوشهر و اعلام نتایج، خورشید گزدرازی رییس اتاق بندر بوشهر در پیامی از همه کسانی که در برگزاری انتخابات سهیم بوده‌اند، قدردانی کرد.

با پایان یافتن انتخابات اتاق بازرگانی بندر بوشهر و اعلام نتایج، خورشید گزدرازی رییس اتاق بندر بوشهر در پیامی از همه کسانی که در برگزاری انتخابات سهیم بوده‌اند، قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

به نام خداوند نیلوفرین/ ستایش برای تو ای بهترین

مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ

خداوندا؛ تو را سپاسگزاریم که لطف و رحمت بیکرانت را بر ما ارزانی داشتی تا بتوانیم در جهان بی‌انتهایت گوشه‌ی کوچکی از عظمت و حقیقت وجود تو را درک کنیم و برای تمام نعمت‌هایی که به ما عطا کرده‌ای، شکرگزار درگاهت باشیم.

قدردان و منّت‌دار تمام عزیزانی هستیم که در برگزاری نهمین دوره از انتخابات اتاق یاری‌مان نمودند و دشورای‌ها را بر ما هموار ساختند.

از حضور پرشور اعضای محترم، کاندیداها، تشکّل‌ها، انجمن‌های اتاق و تک‌تک فعّالان و دوستداران حوزه اقتصاد در انتخابات نهمین دوره هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر که برگ زرّین دیگری به صفحات تاریخ این اتاق اضافه نمودند، قدردانی می‌کنم. همچنان که پیروز واقعی انتخابات نیز آنها بودند.

همچنین از هیأت‌های محترم نظارت اتاق ایران و بوشهر، فرمانداری و سازمان محترم صنعت، معدن و تجارت، نیروی خدوم انتظامی، رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران فرهیخته، ارباب جراید، نهادها و سازمان‌های اجرایی استان، پیشکسوتان محترم حوزه اقتصاد و همکاران گرانقدرم در اتاق بازرگانی که با تلاش خود موجبات هر چه بهتر برگزارشدن این دوره از انتخابات را فراهم آوردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

برای همه عزیزان از خداوند بزرگ آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

خورشید گزدرازی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه