يكشنبه 3 شهريور 1398
کد خبر : 236552 تاریخ ثبت : 1398/2/5 00:53:53
در پی اعتماد دوباره به هیئت‌ رییسه و رییس دوره قبل؛

خورشید گزدرازی از هیئت نمایندگان قدردانی کرد

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر در پیامی به هیئت نمایندگان به مناسبت ابقای هیئت‌رییسه دوره هشتم، و همچنین به خاطر اعتماد دوباره به وی، از آنان تشکر کرد.

روابط عمومی/ رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر در پیامی به هیئت نمایندگان به مناسبت ابقای هیئت‌رییسه دوره هشتم، و همچنین به خاطر اعتماد دوباره به وی، از آنان تشکر کرد.

خورشید گزدرازی ابراز امیدواری کرد که با تداوم برنامه‌های تفصیلی دوره قبل، در آینده شاهد شکوفایی اقتصادی استان بوشهر باشند.

متن پیام رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر به شرح زیر است:

به نام خدا

همکاران، دوستان و همراهان ارجمند در هیئت محترم نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر

ابتدا خدای را سپاس می‌گویم که انتخابات نهمین دوره اتاق با همت اعضای محترم، هیئت نمایندگان، هیئت‌رییسه، ناظران ارجمند و سایر دست‌اندرکاران در فضایی آرام و دوستانه در اسفندماه 97 برگزار شد و اعضای ارجمند، نمایندگان خود را برای یک دوره چهارساله دیگر برگزیدند.

اکنون که دوره نهم فعالیت اتاق آغاز شده و باید در اندیشه تداوم برنامه‌های تفصیلی گذشته و تقویت طرح‌های جدید در بخش بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان بوشهر باشیم، لازم است از هیئت‌ محترم نمایندگان به خاطر اعتماد به هیئت‌رییسه دوره هشتم و ابقای آنان برای دوره نهم و همچنین اعتماد مجدد و گذاشتن بار امانت اتاق برای چهار سال دیگر بر دوش اینجانب، صمیمانه سپاسگزاری کنم.

امیدوارم در پناه یاری خداوند و همکاری و همفکری اعضای ارجمند، هیئت محترم نمایندگان و هیئت محترم ‌رییسه بتوانیم در چهار سال آینده زمینه‌ی تداوم و اجرای برنامه‌های ناتمام گذشته، ابتکار عمل جهت طرح‌های جدید و همچنین شکوفایی اقتصادی در استان بوشهر را فراهم نماییم.

برای همه همکاران و همراهان ارجمند آرزوی تندرستی، بهروزی و موفقیت دارم.

خورشید گزدرازی

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه