شنبه 16 آذر 1398
کد خبر : 236634 تاریخ ثبت : 1398/5/16 20:08:38
رییس اتاق بازرگانی بوشهر در پیامی به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد:

17 مرداد روز خبرنگار یادآور «قلم» و ارزش‌هایی است که توسط شریف‌ترین انسان‌ها به رشته تحریر درمی‌آید

روابط عمومی/ رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر در پیامی با یادآوری رشادت‌ها و از جان‌گذشتگی‌های خبرنگاران، روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاری کشور تبریک گفت. خورشید گزدرازی در این پیام نوشته است: 17 مرداد روز خبرنگار یادآور «قلم» و ارزش‌هایی است که توسط شریف‌ترین انسان‌ها به رشته تحریر درمی‌آید و به همه مردم جهان هدیه می‌شود؛ ارزش‌هایی که آرامش جامعه انسانی در گرو بسط و توسعه آنهاست.

روابط عمومی/ رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر در پیامی با یادآوری رشادت‌ها و از جان‌گذشتگی‌های خبرنگاران، روز خبرنگار را به جامعه خبرنگاری کشور تبریک گفت.
خورشید گزدرازی در این پیام نوشته است: 17 مرداد روز خبرنگار یادآور «قلم» و ارزش‌هایی است که توسط شریف‌ترین انسان‌ها به رشته تحریر درمی‌آید و به همه مردم جهان هدیه می‌شود؛ ارزش‌هایی که آرامش جامعه انسانی در گرو بسط و توسعه آنهاست.

 

 

متن پیام خورشید گزدرازی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر به شرح زیر است:

روز خبرنگار در ایران هرچند یادآور شهادت زنده یاد محمود صارمی (خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی) در سال 1377 و در مزار شریف افغانستان به دست تروریست‌های طالبان است، اما همه روزها متعلق به خبرنگارانی است که هر ساله در سراسر جهان غریبانه و دور از وطن و خانواده، رنج اطلاع‌رسانی را بر خود هموار می‌سازند و گاه در میانه نبرد جان شیرین خود را بر سر تعهد و مسئولیت حرفه‌ای می‌گذارند.

روز خبرنگار یادآور «قلم» و ارزش‌هایی است که توسط شریف‌ترین انسان‌ها به رشته تحریر درمی‌آید و به همه مردم جهان هدیه می‌شود؛ ارزش‌هایی که آرامش جامعه انسانی در گرو بسط و توسعه آنهاست و مأموریت آن نیز بر عهده مردان و زنان شجاعی است که کسوت خبرنگاری بر تن می‌کنند و برای تبیین ارزش‌های والای انسانی، خود را به آب و آتش می‌زنند.

17 مرداد روز خبرنگاررا به همه روزنامه‌نگاران شریف ـ بویژه روزنامه‌نگاران و خبرنگاران عزیز هم‌استانی ـ تبریک می‌گویم و امیدوارم همه ما بتوانیم قدردان زحمات تمام کسانی باشیم که در سرما و گرما، جنگ و صلح؛ درگیری و آرامش، زندگی و جان خود را وقف اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی مردم می‌کنند. چه، ریشه آرامش جهان و جامعه در بسط آگاهی و نزدیک ساختن ملتها به هم برای فهم و تفاهم بیشتر است.

 

خورشید گزدرازی

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه