سه شنبه 1 مهر 1399
کد خبر : 236798 تاریخ ثبت : 1399/6/18 21:01:08
گزدرازی عنوان کرد:

معرفی شعب دادگاه رسیدگی به امور حقوقی و کیفری فعالان اقتصادی استان

از این ‌پس مسایل حقوقی و کیفری فعالان اقتصادی استان بوشهر در سه شعبه­ ای که دادگستری استان به این موضوع اختصاص داده است، رسیدگی خواهد شد.

از این ‌پس مسایل حقوقی و کیفری فعالان اقتصادی استان بوشهر در سه شعبهای که دادگستری استان به این موضوع اختصاص داده است، رسیدگی خواهد شد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر گفت: بر اساس پیشنهاد اتاق بوشهر و استقبال دادگستری استان، از این ‌پس مشکلات و موضوعات حقوقی و شکایات مربوط به فعالان اقتصادی استان در سه شعبه­ ای که دادگستری به این امر اختصاص داده است، رسیدگی می‌شود.

خورشید گزدرازی تصریح کرد: به منظور تکریم فعالان اقتصادی استان بوشهر و تسریع در روند دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به آنان، با دادگستری استان رایزنی کردیم و جناب آقای دکتر جمادی رئیس دادگستری نیز با استقبال از موضوع، سه شعبه را به این امر اختصاص داده­اند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر ضمن تشکر از دکتر جمادی رئیس دادگستری استان، افزود: اصولاً جنس دعاوی حقوقی فعالان اقتصادی تخصصی بوده و از نظر ماهیت با سایر دعاوی متفاوت است، لذا اختصاص این سه شعبه میتواند گام مهمی برای رسیدگی تخصصی به مشکلات آنان‌ در دستگاه قضایی باشد.

وی یادآور شد: مشکلات و دعاوی حقوقی فعالان اقتصادی استان بوشهر از طریق معرفی­ نامه اتاق بازرگانی بندر بوشهر صورت می­پذیرد و بر اساس اعلام دادگستری استان، دعاوی حقوقی و کیفری اعضای این اتاق در شعب اول دادیاری در داسرا، چهارم دادگاه حقوقی و 103 دادگاه کیفری 2 مرکز استان رسیدگی خواهد شد.

گزدرازی ابراز امیدواری کرد که با همکاری دستگاه قضایی استان، شاهد خروج بنگاه‌ها و کسب‌وکارهای اقتصادی استان از مشکلات حقوقی پیش‌ رو باشیم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه